soyu tükenmiş hayvanlara haraç ödemek için bir site

Yas: Çok üzücü bir kelimedir. Ancak uzun süredir köpek sahibiyseniz, tüylü bir arkadaşa veda etmek zorunda kalmış olabilirsiniz. Arkadaşlık sonsuza kadar sürer, ancak beden sonsuz değildir. Bu nedenle 30 Milyon Dost Vakfı, sahiplerinin hayvanlarına saygı göstermelerine ve anılarını ölümsüzleştirmelerine olanak tanıyan bir site oluşturdu.

son bir haraç

Sitenin adı ” arkadaşımın anısına “. İsim zaten rengi duyuruyor. Bu tamamen ücretsiz bir alandır ve herhangi bir reklam içermez. Her sahip orada yayınlar bir fotoğraf en parlak döneminde, mutlu ve tatmin olmuşken saç yumağının görüntüsü. Çünkü günün sonunda bunlar en önemli olan ve hatırlamak istediğimiz anlar. Ölüm doğal ve kaçınılmaz bir süreçtir. Bu nedenle, en önemli şey, hayvanın iyi bir yaşam sürmesidir. Ve şimdi huzur içinde yatsa bile, bu güzel zamanlar sonsuza dek hafızanıza ve bu sitenin sayfalarına kazınacak.

Ustalar da ekliyor bir mesaj klişenin yanında: son bir veda, teşekkürler, güzel bir hatıra, bir duygu… Kalbinizden geçenleri, söylemeye vaktiniz olmayanları, ölümsüzleştirmek istediklerinizi ifade etmek için bir fırsat. Herkes istediği veya paylaşmak istediği kelimeleri yazmakta özgürdür. Bu, bazı sahiplerin yas tutmasına yardımcı olur, böylece devam edebilirler. Dedikleri gibi, “Köpekler hayatımıza bize sevgiyi öğretmek için girerler ve bize kaybetmeyi öğretmek için giderler.”

hayvanlara saygı
Kredi: GoranH / Pixabay

Destekleyici bir topluluk

Site, birbirine yapışan bütün bir insan topluluğuna ev sahipliği yapıyor. Her canavarın sayfası sanal çiçekler vekarşılıklı yardım diğer İnternet kullanıcıları tarafından gönderildi. Bunlar genellikle tüylü bir arkadaşını da kaybeden ve bu nedenle yazarın durumunu çok iyi anlayan ustalardır. Bütün bu insanlar acılarını birlikte aşmak için birbirlerine ulaşırlar.

sözleri Reha Hutin30 Milyon Dost Vakfı Başkanı, durumu çok güzel özetliyor: “Mabrouk, Junior ve Mabrouka beni hayatlarında sadece bir kez incittiler: gittikleri gün. Bir hayvanın kaybıyla karşı karşıya kaldığımızda, kederimiz genellikle çevremizdekiler tarafından yanlış anlaşılır veya yanlış anlaşılır. Bu yüzden kendimize saklamayı tercih ediyoruz. Bunu yapmak acıyı daha da keskinleştirir. Acımı ancak halktan aldığım birçok destek ifadesi sayesinde atlatabildim. Bu yüzden herkesin gelip arkadaşlarını anabileceği bir alan yaratmak istedim çünkü hepimiz hayvanlarımızı hatırlama ihtiyacını paylaşıyoruz. »

hayvanlara saygı
Kredi: Geralt / Pixabay

Ayrıca beğeneceksiniz:

Köpekler hakkında en güzel 20 alıntı

Fotoğrafçı Engelli Hayvanların Güzelliğini Yakaladı

Köpeğe sahip çıkan gazinin hayatı değişiyor

Köpeklerin hakları var mı (yasal olarak)?

köpek seçiminin aşırılıkları