Nantes şehrinde bir “köpek kafesi” kapılarını açıyor

21 Mayıs Cumartesi günü, Nantes’lı 23 yaşındaki Leïla Baillargeau, kendi deyimiyle “köpek kafesi”nin açılışını yaptı; bu, yüreğine çok yakın bir projeydi. Adop’thé olarak adlandırılan bu çay salonu, Nantes’teki Ernest Dalby bulvarında yer almaktadır. Kesinlikle anlayacağınız gibi, bu alanın küçük bir özelliği var: çayınızın tadını çıkarırken köpekleri kucaklayabilirsiniz ve eğer aşıksanız, neden bir tane evlat edinmiyorsunuz?

Başka hiçbir şeye benzemeyen bir kafe

© ekran görüntüsü – benimsemehe.nantes

“Kedi barı” kavramını biliyor musun? Peki, işte başka bir versiyon! 3 yıllık düşünme ve bir yer bulmak için bir yıllık araştırmadan sonra, 21 Mayıs 2022 Cumartesi günü Leïla’nın projesi nihayet hayata geçmeyi başardı. Nantes’ten ya da diğer kökenden gelen arkadaşlar, bu nedenle, bir kahve ya da çayın tadını çıkarmak için zaman ayırabilirsiniz. lezzetli vegan hamur işleri güzel dekore edilmiş ve sıcak bir yerde. Yanında, ölçülü olmadan kucaklaşabileceğin sevimli köpekler bulacaksın. En azından her zaman olacak sarılmak istemek için mevcut iki köpekancak bu rakam boyutlarına, karakterlerine ve ihtiyaçlarına göre değişebilir.

Dernek aracılığıyla olur 1000 bıyık bu köpeklerin Leila’nın kafesinde evlat edinilmeye hazır olduğunu. Bir köpeğe aşıksanız, onunla ayrılmanız mümkün!

Bir kahve dükkanı köpeği evlat edinmek: nasıl çalışır?

© ekran görüntüsü – benimsemehe.nantes

Bu kafenin kapısını ittiğinizde anlayacaksınız. Sahiplendirilmeye hazır köpekler tarafından karşılanacaksınız! Bu köpekler, günün sonunda kapandığında kafede kalmazlar. Kurucusu Leïla’da. evlat edin, bu köpeklerin kalıcı ailelerini bulmayı beklerken ikamet ettiklerini söyledi. Gerçekten de Leïla, 1000 bıyık derneğine ev sahipliği yapan bir aile!

Bu nedenle, gösterinin amacı, bu köpekleri doğrudan bağlantınızda bırakarak evlat edinilmesini kolaylaştırmaktır.. Bunlardan birini beğendiyseniz, Leïla ile onlar hakkında size daha fazla bilgi verecek: ihtiyaçlar, karakter, alışkanlıklar, eğitim düzeyi vb. Kendinizden eminseniz, doğrudan kafenin ortak derneği ile klasik bir evlat edinme prosedürü başlatabilirsiniz. İkincisi genellikle birkaç telefon santralinin yanı sıra köpeği mümkün olan en iyi koşullarda karşılayabilmenizi sağlamak için konaklama yerinizi ziyaret ederek gerçekleşir. O halde Osman ve Olga’yı keşfetmek için Adop’the’ye gidin!

Dorgi’yi hiç duydun mu?

Kuyruğunu sallayan bir köpek mutlaka mutlu değildir.