köpeğinizi memnun edecek 3 tarifi keşfedin

Bugün hangi köpek sahibi ünlü Kong’u tanımıyor? Ultra dayanıklı olma özelliğine sahip olarak satılan oyuncak, onunla oynamayı seven köpekler tarafından, ömrünü takdir eden ustalar tarafından çok sevilir. Ancak, Kong’un sağlamlığı tek avantajı değildir. Bir veya daha fazla açıklıkla, aynı zamanda çok eğlencelidir, çünkü içerideki ikramları kaydırmak mümkündür.

Bu nedenle, yolda ziyafet çekmeyi takdir eden köpek dostlarımız için harika bir işgal oyuncağıdır. Bu yüzden bugün size köpeğinizin Kong’unda saklayabileceğiniz 3 tarif sunuyoruz.

Köpeğinize uyarlanmış bir Kong nasıl seçilir ve nasıl kullanılır?

Kong yelpazesinde farklı boyutlar var ve boşuna değil! Etkisinde, köpeğiniz için doğru Kong’u seçmeye özen gösterilmelidir. Çok büyükse ağzının veya dişlerinin içeri girmesini önlemek için. Aksine, çok küçükse, köpeğiniz içindekini alamayacağı için hüsrana uğrayabilir. Endişelenmeyin, Kongs’un ambalajında ​​yanılmamak için endikasyonlar var. Ayrıca bir evcil hayvan mağazasından tavsiye alabilirsiniz.

Kong’u süslemek ve köpeğinizi mutlu etmek için, en iyisi, oyuncağı daha basit bir şekilde doldurmak için yiyecekleri karıştırmaktır. Ardından, birkaç saat dondurucuya koymanızı öneririz. Bu şekilde, köpeğiniz zamanını almak zorunda kalacak ve üç yalamada mamayı silip süpürmeyecektir. Ancak Kong’u çok soğuk olmaması için vermeden önce biraz dondurucudan çıkarın.

“Klasik” Kong tarifi

Kong “Klasik” tarifini uygulamak için şunlara ihtiyacınız olacak: kabaca öğütmek, tavuk suyu birlikte rendelenmiş peynir.

Tavuk suyunuzu eritmek için suyu ısıtın, ardından et suyundaki kroketleri yumuşatın.

İyice yükseldiklerinde, Kong’un küçük açıklığını kuru bir mama ile kapatın.

Son olarak, et suyunda rehidre edilmiş bir kroket tabakası ve birkaç kat üzerinde bir tabaka rendelenmiş Gruyere peyniri arasında dönüşümlü olarak Kong’un içini süsleyin.

Kong’u mikrodalgada pişirerek bitirin 15 ila 20 saniye arasında, soğumasını bekleyin: hazır! Köpeğinize servis edebilirsiniz.

Kong “Mac’n peyniri” tarifi

Köpeğinizi memnun etmenin yanı sıra, Kong versiyonu “Mac’n peynir” tarifi anti-gaspi, çünkü suda pişen arta kalan makarnalarınızı kullanmanızı sağlar. Bu tarifi yapmak için ihtiyacınız olacak artık makarna et rendelenmiş Emmental peyniri.

Makarnayı ve rendelenmiş peyniri doğrudan Kong’a karıştırarak başlayın.

geçmek mikrodalgada 20 saniye Böylece peynir erimiş olur. Gerekirse işlemi ikinci kez tekrarlayabilirsiniz.

Karışımın soğumasını bekleyin ve köpeğinize sunun.

Kong tarifi “Gurme meyve salatası”

Kong tarifi “Gurme meyve salatası” gerçekleştirmek için ihtiyacınız olacak yoğurt, bir yemek kaşığı fıstık ezmesi, birkaç çilek birlikte birkaç yaban mersini.

Yapılışı çok basit, tüm malzemeleri karıştırmanız yeterli ve köpeğinizin Kong’unu cömertçe süsleyin.

En az 4 saat buzdolabında bekletin. Ardından, köpeğinize servis etmeden 10 dakika önce çıkarın ve tadını çıkarmasına izin verin!

Daha fazla tarif istiyorsanız, doğrudan web sitesine gidebilirsiniz işaret kong. Sevgili köpeğiniz için orijinal ve aranan tarifleri bulacaksınız!

Landseer, çok nazik bir kurtarma köpeği

Dünyayı köpeğinizin gözünden görmek için bir simülatör