köpeğiniz için su geçirmez çizmeler yapın

Sonbahar ve kış arasında, köpek yürüyüşlerinden dönüşler giderek daha kaotik hale geliyor. Ölü yapraklar, çamur, kar, su birikintileri… Evin alt üst olması için bahçede basit bir gidiş-dönüş yapılması yeterlidir. Bu nedenle, köpeğinizin her gezisinden sonra ev işlerini yapmaktan kaçınmak için bu küçük su geçirmez ayakkabıları tercih edin. Evinizi biraz daha uzun süre temiz tutmanın yanı sıra, arkadaşınızın küçük patilerini de koruyacaklar!

Köpeğiniz iç mekanınızın zemininde kayma eğilimindeyse, ona bu küçük çizmeleri de giydirebilirsiniz! Elbette bu küçük çizmeler geçici bir çözüm. Evcil hayvanınızın çok düzenli olarak ayakkabı giymesini planlıyorsanız, en uygun olanı özel bir mağazadan almak en iyisidir.

© Pinterest

Gerekli ekipman:

  • 4 bebek çorabı
  • 4 balon
  • Makas

Talimatlar :

1. Başlamak için, köpeğinizin patilerinin boyutuna uyan çorapları seçin. Çok büyük, kayabilirler ve ona zarar veremeyecek kadar küçükler! Bunun için daha iyisi yok onu dene önceden.

2. Mükemmel çorap boyutunu seçtikten sonra, balonlara bakma zamanı. Üfleme yaptığınız kısımda istediğiniz yüksekliğe kesin. top yerinde olmalı köpeğinizin patisinin genişliği. İlk seferde doğru yerde kesmeme ihtimalinize karşı birkaç balon bulundurmanızı tavsiye ederiz.

3. Şimdi balonun ağzını açın, böylece bebek çorabını içine geçirebilirsiniz. Aksi takdirde, çorap giyerek başlayabilirsiniz. doğrudan pençe üzerinde köpeğin üzerine geçirin, ardından topu üzerine geçirin.

Tavsiye :

Balonların birkaç özelliği olduğunu bilmelisiniz. Küçük köpek ayakkabılarınızın 2 veya 3 yürüyüşten biraz daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız, en iyisi topları seçmektir. mümkün olduğunca kalın. Bu sayede küçük ayakkabılarınızın ömrünü uzatmış olursunuz. Bu tür balonları parti mağazalarında rahatlıkla bulabilirsiniz. Ancak bu ayakkabıların ömür boyu sahiplenilmemesi gerektiğini hatırlatırız. Köpeğinizin düzenli olarak takmasını istiyorsanız, satın almak en iyisidir. özel köpek ayakkabıları!

Skye Terrier, doğrudan Hebrides takımadalarından küçük bir köpek

Yaz aylarında tarlalarda spikeletlere dikkat edin