Alışılmadık bir fiziksel özelliğe sahip 10 köpek

Her köpek benzersizdir, ancak bazıları, özellikle belirli fiziksel özellikler açısından, bazen diğerlerinden biraz daha fazladır. Bugün size sunacaklarımız, ceketlerinde fark yaratan küçük bir ayrıntıya sahip: göz çevresinde küçük bir kalp, bir bıyık ya da iki yüzlülük… bu köpekler genellikle gözden kaçmaz! Bu şaşırtıcı fiziksel özellikler, basit genetik varyasyonlarla bağlantılıdır. Her durumda, kesin olan bir şey var ki, doğanın güzelliğine kayıtsız kalmayacaksınız.

1- Çift yüz

Bu küçük yavrunun yüzünde son derece iyi tanımlanmış iki renk var. Bu özellik, beyaz kısımda da küçük bir kaş olduğu için daha da şaşırtıcı!

2- Yüreğiyle bakan Dalmaçyalı

Bu Dalmaçyalı’nın şefkat dolu bakışı çok şey anlatıyor… Özellikle sağ gözünün etrafına güzel bir kalp taktığı için!

3- Garip gözler

Tamamen mavi gözlü ve bir başka kahverengi olan tuhaf gözleri zaten biliyorduk. Bununla birlikte, bu köpek, her bir gözünde iki rengi ters çevrilmiş şekilde göstererek özgünlükte daha da fazlasını yapar.

4- Bıyıklı küçük köpek yavrusu

Bu köpeğin görünüşü çok komik. Görünüşe göre burnu, gözleri, ağzı ve kulağı ona küçük bir palyaço görünümü vermek için yapılmış.

5- Kalp şeklindeki trüf

Kalp şeklindeki gözüyle Dalmaçyalı’dan sonra, burnuna takan küçük bir Jack Russel var! Tertemiz elbisesiyle minik kalbi daha da ön plana çıkıyor ve onu daha da sevimli kılıyor.

6- Köpeğin pati mantarı

Kalpten sonra, işte köpeğin pençesi. Burnunun üzerindeki bu dört güzel nokta ile, bu küçük yavru, erkek veya kız kardeşlerinden biri tarafından burnuna basılmış gibi görünüyor!

7- Ters çevrilmiş panda

Vitiligolu bu güzel siyah köpek, ona küçük bir panda görünümü veren hoş bir gözlük takıyor!

8- Çikolata-fındık

Kahverengi ve siyah arasında, bu köpek gerçekten nasıl seçileceğini bilmiyordu ve çok daha iyi, çünkü bu renklerin karışımı gerçekten çok başarılı!

9- bıyıklı

Bu sıralamaya bir bıyıklı daha katılıyor. Bıyığının özellikle başarılı olduğu söylenmelidir ve çok sayıda berberi bile etkileyeceğinden şüphe yoktur!

10- Kendini aslan sanan Avustralyalı Çoban

Bu Avustralyalı Çobanın etkileyici duruşu onu ormanın kralı gibi gösteriyor! Bu izlenimin özellikle iyi yerleştirilmiş beyaz bir alanla güçlendirildiği söylenmelidir!

Olağanüstü bir fiziğe sahip bu küçük köpek seçimi böyle bitiyor. O kadar çok var ki, bir süre sonra size ikinci bir sıralama sunacağımız imkansız değil!

Yaz aylarında tarlalarda spikeletlere dikkat edin

Köpeğinizi aromaterapi ile tedavi etmek için 15 esansiyel yağ